Prezentacja multimedialna w Power Point – odkryj jej wszystkie możliwości!

Myślisz, że dobrze znasz popularny program do tworzenia prezentacji – Power Point? Nic bardziej mylnego! Znajomość podstaw, które zgłębiałeś na zajęciach technologii informacyjnej to zaledwie kropla w morzu możliwości, jakie oferują nam twórcy programu. Rozwój technologii warunkuje dynamiczne zmiany, a wraz z nimi powstają nowe sposoby uatrakcyjnienia przekazu. Zwykłe, liniowe slajdy z przewagą tekstu? To już przeszłość!

Przekonaj się, jak bardzo zmienił się Power Point i jakie możliwości aktualnie oferuje swoim użytkownikom!

Ponadczasowość Power Pointa

Power Point jest jednym z niewielu programów, które nie dość, że odniosły sukces to jeszcze nie tracą na popularności już od lat. Powstał pod koniec lat 80 – tych i od tego czasu jest nieustannie rozwijany i udoskonalany. W myśl, powiedzenia: ,,Kto się nie rozwija, ten się cofa”, moderatorzy zajmujący się Power Point nie osiadają na tak zwanych laurach. To jedna z kluczowych przyczyn powodzenia tego programu Office.

Podstawowe funkcje Power Point są skonstruowane tak, aby być były osiągalne dla wszystkich użytkowników, którzy potrafią obsługiwać komputer. Standardowe możliwości Power Point są wystarczające do przygotowania atrakcyjnego i prostego przekazu masowego.

Nowe możliwości dla jeszcze większej atrakcyjności!

Power Point jest jednym z najlepszych programów, w których można tworzyć prezentacje multimedialne. Systematycznie wzbogacany w nowe komponenty, stał się programem zaawansowanym technologicznie, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Najnowsze możliwości Power Point to:

 • Zastosowanie efektów Morph i Zoom pozwala na uzyskanie ruchu płynnej zmiany oraz powiększanie interesującego fragmentu slajdu. Mogą być one zastosowane do tekstów, grafik, obrazów, kształtów i obiektów WordArt. Dzięki nim możliwe jest budowanie map myśli. Takie przedstawienie, poprzednio dostępne tylko w programie Prezi, uatrakcyjnia wizualnie prezentację.
 • Możliwość umieszczenia i edycji grafik wektorowych (SVG). Dzięki nim zawartość prezentacji zyska na jakości.
 • Dodawanie modeli 3D sprawia, że dany obiekt można obracać wokół jego własnej osi o całe 360 stopni. Funkcja ta w połączeniu z opcją płynnej zmiany sprawi, że prezentacja będzie dynamiczna.
 • Udoskonalenie funkcji usuwania tła poprzez pozbycie się ograniczenia ołówka zmian do linii prostych.
 • Zmiana pliku prezentacji na format wideo o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K.
 • Możliwość zarejestrowania narracji głosowej, chronometrażu slajdów oraz gestów przy użyciu pióra.
 • Cyfrowe pisanie i rysowanie odręczne. W tym celu można wykorzystać swój palec, wskaźnik myszy lub pióro cyfrowe. Dodatkowo dostępne są niestandardowe kolory i efekty.
 • Gumka segmentów, pozwala na jeszcze większą precyzję wymazywania niepotrzebnych fragmentów wykonanych odręcznie.
 • Funkcja linijki pod ekrany dotykowe.
 • Jeszcze lepsze ukazanie proporcji za pomocą wykresu lejkowego oraz zmiana danych geograficznych w wykres mapy.
 • Koordynacja włączania programu z piórem cyfrowym, działającym na łącze Bluetooth.

Zobacz przykład zaawansowanej prezentacji wykonanej w PowerPoint
Prezentacja 3D

Chcesz pochwalić się profesjonalną prezentacją Power Point wzbogaconą o powyższe elementy?

Napisz do nas!

Zalety prezentacji Power Point

Nie bez powodu Power Point utrzymuje zainteresowanie dzisiejszych użytkowników. Odznacza się on licznymi zaletami, do których należą:

 • Powszechność, dzięki byciu częścią najpopularniejszego pakietu MS Office.
 • Prostota i intuicyjność obsługi.
 • Samowystarczalność w zakresie edycji, aktualizacji, a także działanie programu bez konieczności dostępu do Internetu.
 • Wszechstronność oznacza działanie na wszystkich rodzajach urządzeń mobilnych: laptopach, komputerach, tabletach i smartfonach. Dodatkowo plik z prezentacją można zapisać w wielu formatach, w tym w popularnym i wygodnym do przesyłania PDF.

Power Point nie przestaje zadziwiać. Dzięki nieustannemu wzbogacaniu programu o nowe funkcje, poprawiła się atrakcyjność wizualna prezentacji multimedialnych. Power Point dzielnie odpiera ataki konkurentów, dostosowując się do zmieniających się trendów. Obecnie program ma wiele zaawansowanych funkcji, których dodawanie i dopasowywanie najlepiej powierzyć specjalistom, pracującym w naszej firmie.

Zleć nam wykonanie profesjonalnej prezentacji Power Point dla Twojej firmy!