interakcja w prezentacji 00

Rola interakcji w prezentacjach multimedialnych

Dawno, dawno temu… w 1986 roku zaczęto tworzyć pierwsze prezentacje interaktywne i prezentacje multimedialne. Przygotowywano je w mało znanym programie Harvard Presentation Graphics. Rok później powstał słynny Power Point, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych programów do przygotowywania prezentacji. Czy wiesz, że codziennie powstaje w nim średnio około 30 milionów pokazów? Jak wyróżnić swoją prezentację wśród milionów innych?

Rozwiązaniem jest nowoczesny program do tworzenia interaktywnych prezentacji Adobe Animate. W jaki sposób przełamać bariery i pozyskać uwagę docelowego odbiorcy? Czym są i jaką rolę odgrywają interakcje w prezentacjach? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak wygrać walkę z konkurencją.

Akcja wywołuje reakcję

Ostatnie lata przyzwyczaiły nas do natychmiastowego spełniania żądań. Ekrany dotykowe są wszechobecne. Magiczny dotyk pozwala błyskawicznie obsługiwać smartfony, tablety, czytniki e-booków, telewizory, laptopy oraz na pozostałe wyświetlacze użytkowe. Monotonnej i zbyt długie prezentacje nas nudzą. Dekoncentracja nie sprzyja zapamiętywaniu ani pozytywnym skojarzeniom. Dlatego tak ważne jest utrzymanie zainteresowania.

Zainteresuj mnie! Przyspieszony kurs przyciągania uwagi

Im więcej zmysłów zostanie zaangażowanych, tym lepiej i trwalej zapamiętamy przekazywane treści:

 • Pokaż wyjątkowe obrazy, grafiki, animacje 2D i 3D które intrygują i inspirują.
 • Zaangażuj słuch, przydatnymi, krótkimi informacjami podanymi w atrakcyjnej formie. Dodaj odpowiednią muzykę aby współgrała z prezentacją i pozwoliła nam wczuć się w jej klimat.
 • Pozwól nam dotknąć abyśmy mogli sami zdecydować, co najbardziej nas interesuje i czego chcemy się dowiedzieć z Twojej prezentacji.
 • Zaskocz nas interaktywnymi elementami, dzięki czemu rzeczywiście zaangażujemy się w Twój pokaz.

My to potrafimy! Specjalizujemy się w kreatywnych rozwiązaniach, które wzbudzają podziw i angażują odbiorców.

Nie lubisz ograniczeń? Adobe Animate jest dla Ciebie!

Program Adobe Animate jest najnowszą wersją platformy Adobe Flash. Nasza firma TworzeniePrezentacji.pl wykorzystuje go do zadań specjalnych, kiedy inne programy (Power Point i Prezi) nie są już wystarczające. Dzięki niemu możemy specjalnie dla Was tworzyć nieograniczone warianty ciekawych, interaktywnych prezentacji oraz aplikacji mobilnych.

Ze względu na obsługę bardziej złożonych funkcji za pomocą języka programistycznego ActionScript, program ten nie jest powszechnie wykorzystywany. Stosunkowo niewielka ilość takich prezentacji na rynku oraz fachowa wiedza naszych programistów pozwolą na wyróżnienie Twojej firmy wśród konkurencji. Gwarantujemy przygotowanie spersonalizowanych i nietuzinkowych prezentacji multimedialnych. Będą one pełne elementów, które reagują na działanie użytkownika. Należą do nich między innymi: animowane wykresy, postacie, grafiki informacyjne, quizy i krzyżówki.

Chcesz pozbyć się ograniczeń narzucanych przez schematy i zainteresować klientów swoimi usługami? Zleć nam przygotowanie interaktywnej prezentacji multimedialnej!

Zalety interaktywnych prezentacji Adobe Animate:

 • Łatwe, automatyczne uruchamianie prezentacji po włożeniu nośnika CD, DVD lub pendrive’a do komputera.
 • Doskonała jakość plików wektorowych.
 • Bezmiar możliwości tworzenia nowego wymiaru animacji.
 • Ułatwienie obsługi, dzięki pobieraniu plików z zewnętrznych katalogów. Funkcja ta jest przydatna przy prezentacjach wielojęzycznych.
 • Tworzenie zaawansowanych struktur nawigacyjnych.
 • Współpraca z silnikiem 3D, pozwalająca adresatowi dowolnie bawić się elementami trójwymiarowymi.
 • Podgląd aplikacji na urządzeniach mobilnych po integracji z Adobe Device Central.

Nowatorskie rozwiązania marketingu w biznesie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Interaktywne prezentacje spotykają się z aprobatą odbiorców. Dzięki profesjonalnie przygotowanej przez nas prezentacji multimedialnej, przy pomocy platformy Adobe Animate, przełamiesz bariery, pozyskasz uwagę słuchaczy i wprowadzisz swoją firmę w złoty wiek sukcesu.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami i wyprzedź konkurencję!

Zobacz przykłady prezentacji

Przejdź do portfolio