caseAmritKebab

Prezentacja restauracji – Amrit Kebab

Amrit Kebab to sieć prężnie rozwijających się restauracji. Chcąc inwestować w nowe lokale właściciele musieli przygotować prezentację pokazującą ich historię i ofertę kulinarną.

Prezentacja miała zachęcić i przekonać managerów dużych galerii handlowych, że Amrit Kebab idealnie wpisuje się w potrzeby Klientów odwiedzających takie miejsca. Prezentacja miała być wysłana w formie linku do strony z gotowym materiałem on-line. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć sytuacji, w której drogą mailową przesyłane są materiały o dużej liczbie kilobajtów, a to stwarza ryzyko odrzucenia wiadomości przez serwer i nie otrzymania jej przez odbiorcę. Dodatkowo prezentacja miała być wyświetlana na telewizorach umieszczonych w restauracjach, co zachęca Klientów do szerszego poznania oferowanych potraw.

Tworząc prezentację zdecydowaliśmy się na wersję liniową, odtwarzaną automatycznie, bez potrzeby ręcznej zmiany slajdów. Takie rozwiązanie zachowuje swoją dynamikę i pozwala bardziej skupić uwagę oglądającego na prezentowanym materiale.

Prezentacja rozpoczyna się delikatną animacją logo firmy, a szata graficzna nawiązuje do orientalnego charakteru restauracji. By nadać prezentacji nieco dynamiki zastosowaliśmy subtelną animację tła.

W pierwszej części prezentacji przedstawiona jest historia firmy, a na graficznej mapie Warszawy umieściliśmy symbole istniejących już lokali wraz z ich adresami. Na kolejnych slajdach prezentowane są ważne wydarzenia, dokonania i sukcesy restauracji. W prezentacji nie zabrakło też zdjęć potraw z oferowanego menu.