Szkolenie z prezentacji PowerPoint

Kto może skorzystać ze szkolenia z tworzenia prezentacji multimedialnych?

Tworzenie prezentacji multimedialnych to sztuka, która wymaga nie tylko kreatywności i poczucia estetyki, ale również umiejętności. Te ostanie można z powodzeniem nabyć na szkoleniu. Profesjonalnie opracowany kurs nie tylko zapozna Cię z najważniejszymi funkcjonalnościami programu PowerPoint, ale również przedstawi dobre praktyki z zakresu projektowania graficznego. Do kogo nasze szkolenie z tworzenia prezentacji multimedialnej jest adresowane? Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Szkolenie z tworzenia prezentacji multimedialnych – kto może skorzystać z naszej oferty?

Prezentacje multimedialne na dobre wpisały się w naszą rzeczywistość. Nie tylko stanowią wsparcie dla prelegentów, ale również ułatwiają publiczności zrozumienie omawianej tematyki, a nawet pełnią funkcję perswazyjną, czyli nakłaniają odbiorców do określonego działania, np. zakupu produktu. Nic więc dziwnego, że korzysta z nich zarówno świat nauki, jak i biznesu.

Niestety, nie każda prezentacja multimedialna powinna ujrzeć światło dzienne. Przedłużający się w nieskończoność, mało czytelny lub anachroniczny pod względem wizualnym pokaz slajdów nikogo nie zachwyci. Wręcz przeciwnie. Sprawi, że nawet najciekawszy temat nie wzbudzi zainteresowania, a prezentacja multimedialna nie zrealizuje swoich celów.

Dlatego zamiast eksperymentować, warto od razu zdecydować się na profesjonalne szkolenie, które pozwoli odkryć tajniki PowerPoint-a i wskaże dobre praktyki w projektowaniu pokazów slajdów. Nasz kurs tworzenia prezentacji multimedialnych kierujemy do osób, które chcą:

  • nabyć praktyczne umiejętności tworzenia wysokiej klasy prezentacji multimedialnych,
  • efektywnie korzystać z funkcji programu Microsoft PowerPoint,
  • poznać triki ułatwiające i przyspieszające pracę nad pokazem slajdów,
  • zdobyć wiedzę o najnowszych trendach w projektowaniu graficznym.

Szkolenie jest adresowane zarówno do osób początkujących, jak i średniozaawansowanych, które chcą nauczyć się obsługi programu PowerPoint od strony praktycznej. W kursie podejmujemy jednak nie tylko kwestie techniczne, ale również prezentujemy dobre praktyki i przykłady udanych projektów. Dzięki temu uczestnicy kursu mogą rozwinąć kreatywność i poczucie estetyki.

Tworzenie prezentacji multimedialnych – jak wybrać odpowiednie szkolenie?

Projektowanie prezentacji multimedialnych to sztuka, którą da się opanować. Można tego dokonać metodą prób i błędów. Nie każdy jednak ma czas na eksperymenty. W takiej sytuacji lepiej od razu zdecydować się na szkolenie, dzięki któremu zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności. Jak jednak wybrać właściwy kurs? Oto podstawowe czynniki, na które warto zwrócić uwagę.

  1. Zakres szkolenia. Oprócz części teoretycznej kurs powinien zawierać także moduł praktyczny. Dzięki temu od razu przetestujesz zdobytą wiedzę.
  2. Poziom zaawansowania. Jeśli wybierzesz kurs nieadekwatny do Twoich umiejętności, możesz albo mieć problemy ze zrozumieniem pewnych treści, albo wręcz odwrotnie – nudzić się na nim, gdyż większość omawianej tematyki będzie Ci dobrze znana.
  3. Dostęp online. Jeżeli zależy Ci na szkoleniu, z którego skorzystasz bez wychodzenia z domu, wybierz wariant z dostępem online. W przypadku naszego kursu dostęp do materiałów otrzymujesz natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Dzięki temu zajęcia możesz rozpocząć nawet tego samego dnia.
  4. Doświadczenie osoby prowadzącej. Im większym doświadczeniem dysponuje osoba prowadząca, tym więcej praktycznej wiedzy może przekazać.

Szkolenie z tworzenia prezentacji multimedialnych to dobry wybór dla każdego, kto chce poznać tajniki projektowania atrakcyjnych slajdów. Żeby jednak uzyskać gwarancję efektów, wybór kursu warto poprzedzić wnikliwą analizą ofert dostępnych na rynku. Proponowane przez nas szkolenie stanowi odzwierciedlenie wiedzy i doświadczenia, które zdobywaliśmy przez lata. Dzięki niemu nauczysz się tworzyć prezentacje multimedialne, które nie tylko angażują odbiorców, ale i realizują obrane cele.

Więcej praktycznych wskazówek znajdziesz w naszym

VIDEO KURSIE
POWERPOINT 2022


Kurs PowerPoint
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *