caseGBP

Prezentacja firmy GBP BP

Przygotowana przez nas prezentacja dla Gliwickiego Biura Projektów składa się z dwóch części. W pierwszej omawiana jest historia firmy, od momentu jej powstania do dnia dzisiejszego, a a drugiej prezentowane są wykonane przez firmę projekty.

Prezentacja zaczyna się krótką animacją logo nawiązującego to 70-cio lecia powstania firmy. Wykorzystany jest tu również fragment filmowy obrazujący obszar działalności przedsiębiorstwa.

Opowiadając o historii firmy graficznie i stylistycznie nawiązaliśmy do tkz. timeline-u (osi czasu) umieszczając na kolejnych kluczowych momentach ważne dla firmy wydarzenia. Animacja płynnie przesuwa użytkownika po kolejnych zdjęcia i ilustracjach przypisanych do konkretnych dat ułożonych chronologicznie. Całość wzbogacona jest podkładem lektorskim, który w przyjazny sposób opowiada o historii firmy.

W drugiej części prezentacji przygotowaliśmy wizualizacje i animacje 3D, charakterystycznych obiektów symbolizujących główne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Tworząc ta prezentację wykorzystaliśmy i połączyliśmy różne technologie takie jak: After Effects, 3dMax, Adobe Animate. Takie łączenie różnorodnych technik daje znacznie większe możliwości i ciekawszy efekt niż tradycyjne prezentacji PowerPoint.

W finale przygotowana została prezentacja klikalna umożliwiająca ręczną zmianę slajdów do uruchamiania na komputerach, oraz wersja liniowa odtwarzana automatycznie w formie pliku video. Materiał wykorzystywany jest na spotkaniach biznesowych i targach branżowych.