prezentacje biznesowe

Fenomen multimedialnych prezentacji biznesowych

Multimedialne prezentacje biznesowe są bardzo ważnym aspektem w świecie interesów. O wartości prezentacji świadczy potencjalna nagroda, którą może być uznanie w oczach zespołu lub szefa, a także gratyfikacja finansowa. Często, to od jej powodzenia zależy podpisanie intratnego kontraktu lub wyczekiwany awans. W takiej sytuacji nikt nie chciałby być osobą, której prezentacja będzie oceniona jako przeciętna. Jak to się dzieje, że tak istotne prezentacje od których zależy dalsza kariera nie spełniają oczekiwań i są nudne? W jaki sposób można zagwarantować sukces swojemu wystąpieniu? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w naszym artykule. Zapraszamy do lektury!.

Manager zmęczony = szef niezadowolony + kontrakt zawalony

Wbrew pozorom przygotowanie multimedialnej prezentacji biznesowej nastręcza wielu problemów. Kadra menedżerska, na której barki spada to zadanie, nie dysponuje odpowiednią ilością czasu. Nadgodziny i zmęczenie nie wpływają dobrze ani na kreatywność, ani na koncentrację. Do tego dochodzą jeszcze codzienne obowiązki, które trzeba wykonywać perfekcyjnie, ponieważ przekładają się na kondycję całej firmy. Jakie mogą być inne przyczyny kiepskich prezentacji biznesowych?

 • Brak umiejętności przygotowywania skutecznych prezentacji;
 • niewielka kreatywność;
 • deficyt nieoczywistych pomysłów na prezentację multimedialną, które powalą konkurencję na kolana;
 • zbyt duża ilość informacji, podana w nieprzystępnej formie;
 • niezrozumiałe wykresy i tabele, zamiast przejrzystych schematów, grafik i animacji.

Zalety outsourcingu prezentacji biznesowych

Każdy pracownik w firmie ma swój zakres obowiązków. Czasami jest on bardziej, kiedy indziej mniej precyzyjny. Im węższy zakres obowiązków, tym więcej można wymagać. Kierownicy mają dużą ilość obowiązków, dlatego warto zlecić nam – specjalistom wykonanie profesjonalnej prezentacji biznesowej.

Co zyskasz?

 • oszczędność czasu i sił managerów;
 • pewność otrzymania wyjątkowej prezentacji, skrojonej na miarę klienta;
 • gwarancję autorskich pomysłów;
 • przekazanie niezbędnej, wybranej wiedzy w zrozumiały dla szerszego grona osób;
 • estetyczne, przejrzyste i czytelne slajdy;
 • animacje 3D, specjalnie zaprojektowane grafiki i podkład dźwiękowy lub lektora;
 • sukces wystąpienia i nagrody z nim związane.

Zdecydowany/a? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową ofertę!

Narzędzia sukcesu dla Twojego biznesu

Wiesz już, dlaczego warto zlecić nam przygotowanie prezentacji multimedialnej. Teraz nadszedł czas, aby uchylić rąbka z naszych tajemnic. W zależności od profilu klienta, jego potrzeb oraz branży w której działa, dobieramy program, który najlepiej sprawdzi się przy danej prezentacji. Nasze prezentacje multimedialne tworzymy w: wielozadaniowym i zaskakującym Power Point, innowacyjnym, oryginalnym Prezi oraz pełnym trójwymiarowych animacji, Adobe Animate.

W biznesowych prezentacjach wizerunkowych wykorzystujemy krótkie filmiki, których pozytywny, rzetelny wydźwięk wpłynie korzystnie na prestiż Twojej firmy. Jeśli masz do wykorzystania tablicę interaktywną, tak opracujemy plan prezentacji, aby pobudzić Twoich słuchaczy do aktywnego słuchania i działania. Jeśli wspólnie uznamy, że unowocześniona klasyka sprawdzi się najlepiej, przygotujemy intrygującą i profesjonalną prezentację powerpoint.

Reasumując, dobrze wykonana prezentacja biznesowa to za mało, aby wygrać z konkurencją. W interesach liczy się nietuzinkowy, celny pomysł i profesjonalizm bijący z każdego slajdu. Potrzebna jest więc fenomenalna prezentacja multimedialna. Gra o wysokie stawki wymaga ogromnych nakładów pracy i czasu, poświęcenia i ponadprzeciętnych umiejętności. Można zrzucić kolejny obowiązek na swoich zajętych innymi sprawami firmy pracowników, albo zwrócić się o pomoc do specjalistów od tworzenia prezentacji multimedialnych. Lista potencjalnych korzyści jest długa i zdecydowanie przemawia za ostatnią opcją.

Podejmij właściwą decyzję i odnieś z naszą pomocą kolejny sukces!