Profesjonalne prezentacje


07 kwietnia 2017

Czym charakteryzują się profesjonalne prezentacje ?

Główną różnicą między amatorskimi o profesjonalnymi realizacjami jest szata graficzna, to odpowiedni dobór czcionek, kolorystyki, układu elementów czy obróbki zdjęć sprawia, że prezentacja przyciąga uwagę, i jest zachęcająca do oglądania.

Wysoki poziom projektu graficznego wymaga wielu lat doświadczeń, i jest trudny do osiągnięcia dla amatorów.

Profesjonalna prezentacja

Drugim aspektem jest przygotowanie zaawansowanych animacji.

Dostępne powszechnie programy takie jak Power Point czy Prezi bazują na gotowych szablonach, i mają ograniczone możliwości.

Twórcy profesjonalnych prezentacji mają do dyspozycji szereg dodatkowych narzędzi, przy pomocy których mogą tworzyć zaawansowane animacje 2D lub 3D. Dzięki znajomości technik programowania, możliwe jest również przygotowanie obiektów reagujących na ruch myszki, czy elementów interaktywnych jak kalkulatory, testy czy quizy.

Profesjonalne prezentacje powinny być wzbogacone o podkład muzyczny, dodatkowe elementy i efekty dźwiękowe, wzbogacające przekaz treści i budujące niepowtarzaną atmosferę w trakcie oglądania.

Dodatkowo warto do prezentacji nagrać ścieżkę lektorską z profesjonalnym głosem narratora, opowiadającym o zaletach produktu czy firmy.

Prezentacja spełniająca i zawierająca powyższe elementy, będzie wywierać na oglądającym pozytywne wrażenie i z pewnością zapadnie mu w pamięć.

Profesjonalna prezentacja z pewnością podniesie prestiż i wizerunek Państwa firmy.

wróć