Prezentacje Power Point


07 kwietnia 2017

Przygotowanie prezentacji w programie Power Point, jest najprostszą i najbardziej popularną formą tworzenia prezentacji. Nie wymagane tu są żadne profesjonalne umiejętności, wystarczy zwykła znajomość obsługi komputera.

Program jest intuicyjny i pozwala w prosty sposób dodawać treści, obrazki oraz tworzyć animacje wejścia i wyjścia slajdu na ekran.

PowerPoint ekran

Do dyspozycji użytkownika jest duża baza gotowych szablonów prezentacji.

W trakcie tworzenia prezentacji Power Point, możemy wybrać spośród zdefiniowanych animacji, interesujący nas schemat i zastosować go do danego elementu. Każdy slajd może zaczynać się inną formą pojawiania się na ekranie.

Profesjonalne prezentacje Power Point wymagają odpowiedniego opracowania graficznego, i tu potrzebna jest znajomość programów graficznych takich jak Adobe Photoshop.

Przygotowany przez artystę estetyczny projekt graficzny, uwzględniający wytyczne identyfikacji wizualnej Państwa firmy, z pewnością bardziej spełni oczekiwania Klientów, niż gotowy szablon dostępny programie Power Point.

Bardzo często spotykamy się z sytuacją, w której firma zamawia u nas projekt graficzny swojego indywidualnego szablonu, a następnie na jego podstawie samodzielnie tworzy swoje prezentacje Power Point.

Zaleta tego rozwiązania jest możliwość samodzielnej edycji treści, przy zachowaniu wysokiej estetyki prezentacji. W przypadku prezentacji Prezi lub Adobe Flash do zmian treści konieczne jest angażowanie profesjonalnej firmy.

wróć