Tworząc prezentację dla firmy Pryncyteka, mieliśmy za zadanie przygotowanie materiału ciekawszego i bardziej dynamicznego niż tradycyjny PowerPoint. Dlatego zdecydowaliśmy się na technologię Adobe Animate wspieraną dodatkowymi animacjami 3D.

Prezentacja ma służyć jako materiał promocyjny dla przedstawicieli handlowych firmy Pryncyteka.

Slajdy przygotowaliśmy tak by przesuwały się z lewej strony ekranu na prawą i tworzyły spójną ciągłość oglądanego materiału. W ten sposób uniknęliśmy wrażenia podziału treści na fragmenty.

Dynamiczne, animowane tło prezentacji nawiązuje do głównego motywu graficznego firmy, czyli mozaiki złożonej z kolorowych czerwonych trójkątów.

W prezentacji umieściliśmy szereg animowanych obiektów 3D, co znacznie podniosło atrakcyjność oglądanego materiału i pozwoliło lepiej zaprezentować szczególne cechy produktów i opakowań. Jednym z takich istotnych elementów dla naszego Klienta było zaprezentowanie nowego sposobu otwierania opakowania, przez specjalną zrywkę. Przygotowana animacja 3D dokładnie pokazuje ten proces.

Dzięki modelowaniu 3D mogliśmy również wkomponować wybrane produkty w istniejące już zdjęcia sklepów, tak by zaprezentować nowe produkty na półkach sklepowych.

Klika pierwszych slajdów prezentacji opowiada o historii firmy, następnie prezentujemy główne cechy i zalety najnowszych wafelków. Na końcu prezentacji umieściliśmy również kilka dodatkowych, istotnych dla Klienta produktów.

Jako dodatkowy materiał przygotowaliśmy również ilustracje, przedstawiające maskotkę firmy - pajacyka "Pryncusia" w różnych sytuacjach spożywania słodyczy Pryncyteka.

Prezentacja może być sterowana ręcznie, slajd po slajdzie dając w ten sposób możliwość dokładnego zapoznania się z umieszczonymi na slajdzie treściami. Dodatkowo przygotowaliśmy też wersję zapisaną do pliku video i odtwarzaną automatycznie w sposób ciągły, co pozwala wykorzystać ten materiał na stoisku targowym.

wróć