Prezentacja Niwa


Codziennie na całym świecie tworzonych kilkadziesiąt tysięcy prezentacji, co zrobić by twoja prezentacja wyróżniała się spośród nich wszystkich ?

Przygotowując prezentację bardzo ważne jest opracowanie nietuzinkowej, unikalnej szaty graficznej. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, iż prezentacja zapadnie w pamięć oglądającym.

Pracownik biurowy może samodzielnie przygotować prezentację w Power Point, ale zazwyczaj nie ma odpowiedniego doświadczenia w tworzeniu grafiki. Dlatego realizację profesjonalnej prezentacji należy zlecić firmie zajmującej się takimi opracowaniami zawodowo. Kreatywne podejście i znajomość aktualnych trendów ułatwia przygotowanie właściwej koncepcji i szaty graficznej. Ponadto do tworzenia zaawansowanej grafiki nie wystarczy sam Power Point, potrzebne są dodatkowe narzędzia i programy graficzne, takiej jak Photoshop czy Illustrator.

Tworząc grafikę do prezentacji dla firmy Niwa, główne treści chcieliśmy osadzić w nietypowej scenografii, która nada prezentacji głębszego wymiaru i przestrzeni. Płynące w tle chmury wprowadzają dodatkowy ruch, a jednocześnie nie odwracają uwagi od przekazywanych informacji.

Na kolejnych slajdach zastosowaliśmy ważne dla tej branży elementy graficzne, takie jak instalacje z rur, co w jasny sposób komunikuje obszar działalności firmy. W prezentacji przedstawiliśmy też wiele gotowych realizacji zbiorników i instalacji technicznych.

Prezentacja może być odtwarzana w sposób automatyczny, jako jedna animacja, lub ręcznie zmieniając slajd po slajdzie. Pozwala to osobie prezentującej na dodatkowy komentarz do wyświetlanych treści.

Taka forma prezentacji z pewnością jest ciekawsza niż standardowe, statyczne slajdy Power Point.

wróć