Prezentacja Miletis


Firmy często potrzebują prezentacji na targi branżowe. Idealnym rozwiązaniem jest stworzenie prezentacji na ekrany dotykowe, wówczas odwiedzający stoisko firmy samodzielnie może obsługiwać taką prezentację, bardziej angażując się w jej odtwarzanie.

Totem do ekranu dotykowego

Zazwyczaj prezentacja na ekrany dotykowe, wyświetlana jest na telewizorze ze specjalną nakładką rozpoznającą dotyk. Wielkość ekranu przeważnie mieści w zakresie 42 - 60 cali. Wyświetlanie prezentacji w ten sposób uatrakcyjnia stoisko firmy, pokazuje jej nowoczesność i otwartość na nowe technologie. Ekran dotykowy można umieścić w specjalnej zabudowie, tkz. totemie lub kiosku multimedialnym, ukrywając pod obudowa wszelkie kable i podłączenia. Dzięki temu całość zawarta jest w eleganckiej i estetycznej formie. Zabudowa może być wykonana w barwach firmy lub prezentowanego produktu, co dodatkowo wzmocni identyfikację i rozpoznawalność marki.

Dla firmy Miletis przygotowaliśmy prezentację na targi, w dwóch wersjach językowych, pokazującą pełną ofertę produktów reklamowych POS. W prezentacji zawarte są filmy opowiadające o historii i dokonaniach firmy, projekty 3D standów oraz gotowe realizacje ich produktów. Użytkownik poprzez ekran dotykowy samodzielne nawiguje między kolejnymi działami prezentacji, wchodząc w interakcję z przedstawionymi treściami. Intuicyjne menu ułatwia poruszanie się po przedstawionym materiale.

Ekran prezentacji dotykowej
Ekran prezentacji dotykowej
Ekran prezentacji dotykowej
Ekran prezentacji dotykowej

Dodatkowo w prezentacji został zastosowanych tkz. wygaszacz ekranu, który uruchamia się po dłuższym czasie bezczynności. W wygaszaczu najpierw przedstawiony jest film, a następnie automatyczny pokaz zdjęć wykonanych produktów. Dzięki temu na ekranie cały czas coś się dzieje i pokazywane są nowe treści, nawet w przypadku gdy nikt nie obsługuje prezentacji. Wygaszacz zostaje automatycznie wyłączony gdy ktoś dotknie ekranu.

Prezentacja została wykonana w układzie pionowym, co dodatkowo wzmacnia nawiązanie do ekranów dotykowych znanych ze smartphonów.

Dowiedz się więcej o prezentacjach na ekrany dotykowe

wróć